Buty Narciarskie Head – kolekcja na rok 2019

Austriacka firma Head przedstawiła swoją kolekcję butów narciarskich na sezon 2019 i trudno jest oprzeć się wrażeniu, że kolejny raz mamy do czynienia z bardzo dużą i ciekawą propozycją.

Dostępne modele

Buty narciarskie Head charakteryzują się bardzo rozległą gamą modeli, wśród których znajdziemy zarówno propozycje dla początkujących, dla których ważna jest wygoda i ochrona przed kontuzjami po doświadczonych narciarzy, którzy chcą korzystać wyłącznie z niezawodnego sprzętu. Na sezon 2018/2019 buty narciarskie Head dostępne są w różnych seria,  m. in. Vector, Raptor, Challenger, Advant.

Raptor

Buty narciarskie Head Raptor to propozycja dla doświadczonych narciarzy, dla których liczy się każda sekunda urwana na trasie. Charakteryzują się one dość stonowaną kolorystyką, Do największych zalet Raptorów należą: świetna stabilizacja kostki, niska waga oraz przystępna cena. Pod względem stosunku jakości do ceny, w tym momencie, jest to jeden z najlepszych modeli butów narciarskich na rynku.

Vector

Buty narciarskie Head Vector to najchętniej kupowane obuwie tej marki. Słyną ze swojej wygody i uniwersalności, co połączone z wysokiej jakości zapięciami i bardzo dużej gamie kolorystycznej sprawia, że często narciarze sięgają właśnie po nie. Swoją lekkość zawdzięczają nowemu materiałowi – Graphene oraz nowej konstrukcji Smart Frame. Model Vector często jest określany mianem „na każde warunki, na każdy teren”.

Advant

Model Advant to buty narciarskie Head przeznaczone na allride. Stylistycznie nie odbiegają od pozostałych produktów w gamie producenta, dlatego poszukiwacze krzykliwych i jaskrawych butów powinni poszukać innej firmy. Jednak bardzo mocną stroną tej serii jest niska cena oraz ponadprzeciętna wygoda. Producent poleca model Advant przede wszystkim narciarzom, którzy na stokach spędzają bardzo wiele czasu, gdyż przez zmiany w konstrukcji, są to buty bardzo reaktywne i komfortowe. Uproszczone zapięcia umożliwiają korzystanie z nich w nawet bardzo niekorzystnych warunkach, mimo to pozostają bardzo bezpieczne i trwałe.

Kore i Thrasher

Freeski zyskuje popularność nie tylko na całym świecie, ale też w naszym kraju. Od wielu lat można kupić buty narciarskie head przeznaczone również dla tej dyscypliny. Flagowym modelem jest w tym wypadku Kore, słynące z bardzo niskiej masy oraz prostej, ale klasycznej bryły. Thrasher to model tańszy, cięższy ale również niezawodny, jest to jednocześnie model słynący ze świetnego tłumienia drgań.

Raptor Junior

Buty narciarskie head dostępne są również dla najmłodszych narciarzy. Buty z serii junior charakteryzują się świetną ochroną, wysokim komfortem oraz jaskrawą kolorystyką, która dodatkowo zwiększa widoczność na stoku. Head uważany jest za jednego z najbardziej powtarzalnych producentów. Oznacza to, że każdy ich produkt jest równie niezawodny i dobrze wykonany, co niweluje szansę na problemy ze sprzętem.

Zakup

Buty narciarskie head dostępne są w wielu sklepach w całej Polsce. Wszystkie duże markety sportowe oraz sklepy narciarskie mają produkty austriackiej firmy w swojej ofercie. Buty narciarskie Head dostępne są również w internecie, dzięki czemu możemy zakupić je niezależnie od miejsca w którym przebywamy. O jakości i renomie marki może również świadczyć to, że mnóstwo wypożyczalni na całym świecie decyduje się na produkty tej firmy.

 

Zainteresować Cię mogą także:

https://twoje-narty.pl/buty/535-buty-narciarskie-head-advant-edge-95-green-2018.html

https://twoje-narty.pl/3_head

Post Author: Pim