Katowice – miejsce na pikniki i imprezy plenerowe z firmą starStone

Ładna pogoda sprzyja organizowaniu imprez integracyjnych na wolnym powietrzu. Korzystają z tego wszyscy – przedsiębiorcy, przedstawiciele organizacji samorządowych i stowarzyszenia non profit. Wiosna i lato to najlepszy czas na zrealizowanie od dawna planowanych eventów, ponieważ na jednej imprezie można zgromadzić wielu uczestników i tym samym nie tylko dać im możliwość integracji, ale także zadbać o dobry wizerunek własny i przedsiębiorstwa.

Pikniki i inne imprezy plenerowe umożliwiają organizatorom zrealizowanie eventu bogatego w szereg atrakcji dla całej rodziny. Wystarczy odpowiednie miejsce i już można puścić wodze fantazji, by zapewnić uczestnikom spotkania smaczny catering i wiele rozrywek. Na Śląsku takich terenów nie brakuje, zwłaszcza w Katowicach, gdzie znajdziemy wiele zielonych miejsc idealnych na rodzinny piknik lub garden party, zobacz: https://www.starstone.pl/organizacja-imprez/pikniki/ .

Choć wspomniane imprezy plenerowe wydają się niepozorne, trzeba liczyć się z tym, że zadowolenie kilkudziesięciu, a czasem nawet kilkuset gości stanowi nie lada wyzwanie. Zwłaszcza kiedy w imprezie na wolnym powietrzu biorą udział dzieci – najbardziej wymagający uczestnicy. Pomóc może profesjonalna agencja eventowa, która posiada nie tylko doświadczenie w realizowaniu podobnych projektów, ale także specjalistyczny sprzęt, szerokie kontakty i nieograniczoną wyobraźnię.

Na Śląsku (i nie tylko), działa firma eventowa starStone, która organizuje imprezy plenerowe zarówno w Katowicach, jak i pobliskich miastach, m.in. w Chorzowie, Sosnowcu, Tychach i Dąbrowie Górniczej. Od jakiegoś czasu obsługują imprezy także w Krakowie i we Wrocławiu, co tylko pokazuje, jak prężnie rozwija się ich agencja. Każdy piknik, garden party, czy impreza integracyjna, organizowane przez firmę starStone są fantastycznym doświadczeniem dla wszystkich uczestników.

O co zadbać podczas imprezy plenerowej w Katowicach? StarStone podpowiada!

Aby rodzinny piknik był udany, warto wybrać miejsce, które spełni wszystkie warunki, tj. pomieści dużą liczbę osób, a jednocześnie umożliwi zagospodarowanie przestrzeni odpowiednią ilością atrakcji dla dzieci i dorosłych oraz strefę gastronomiczną i wypoczynkową. Można wykorzystać miejskie parki, place udostępniane przez restauracje oraz tereny na obrzeżach miast. Imprezy plenerowe pozwalają na dużą swobodę w kwestiach organizacji, zwłaszcza, kiedy teren, na którym mają się odbywać jest odpowiednio rozległy.

Kolejną istotną rzeczą, o którą trzeba zadbać podczas imprezy plenerowej są atrakcje. Jeśli organizujemy piknik dla rodzin z dziećmi, musimy zadbać o rozrywkę dla jednych i drugich. Pracownicy agencji eventowej starStone idealnie dopasowują program artystyczno-rozrywkowy do każdego eventu na wolnym powietrzu, niezależnie od tego, czy jest to piknik, garden party, czy impreza integracyjna dla pracowników. Dzięki doświadczeniu i rozległej sieci kontaktów, zagwarantują  uczestnikom takie atrakcje jak:

  • Zabawy z animatorami
  • Dmuchane zamki dla dzieci
  • Foto i Video budki
  • Mini golf
  • Pokazy artystyczne
  • Koncerty
  • Rozgrywki sportowe

Każda z tych rozrywek zapewni obecnym dużo pozytywnych emocji i wrażeń, a wszystkie razem złożą się na niezapomnianą imprezę plenerową. Specjaliści z agencji eventowej starStone zadbają o to, by wybrany event był perfekcyjnie zorganizowany, a gościom pozostanie jedynie cieszyć się z czasu spędzonego w gronie rodziny, przyjaciół i współpracowników.

Post Author: admin