Księżniczki, potwory z szafy i lampy sufitowe

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wystrój domu nie raz potrafi doprowadzić do płaczu i rozlewu krwi. Zgrzytanie zębów i  wyrwane włosy w sklepach to już pewna norma dla pracowników. O tyle, o ile wiadomo co powinno się znajdować w kuchni i łazience, tak najwięcej zmartwień każdemu rodzicowi potrafi przysporzyć pokój dziecięcy. Bez wiedzy o najnowszych trendach są ekspertami od tego, co jest dla nich dobre oraz to, że ten zielony pled zdecydowanie nie wpisuje się w ich delikatne gusta. O tych kinkietach z kryształków już nie wspominając. To zdecydowanie nie w ich stylu i nie ma mowy na zgodę.

Dzieci to najbardziej wybredne z ludzkich istot. Wie to każda mama. Głośno potrafią demonstrować niezadowolenie niezależnie od pory dnia, godziny czy otoczenia. Nie da się też zaprzeczyć, że wyposażenie ich pokoju ma bardzo duży wpływ na funkcjonowanie danego dziecka. Tak jak każdy z nas lubi mieć w swoim pokoju coś swojego, coś osobistego, tak maluchy uwielbiają zagarniać dla siebie całą przestrzeń dookoła siebie. Nie ważne czy są na dworze, czy w domu tam gdzie zabawki, tam jest ich teren. Oczywiście, na swoim terenie znaczenie ma wszystko – od koloru zasłonek po wysokość stoliku po prawej ścianie kończąc. W końcu, czy nie każdy mały kibic i fan piłki nożnej nie chciałby mieć na suficie lampy w kształcie piłki? A każda szanująca się księżniczka czekająca na księcia na białym koniu, różową lampę w kształcie serca? Pewnie, że tak. W końcu kto by nie chciał.

Oświetlenie w pokojach dziecięcych ma zdecydowanie większe znaczenie niż w innych pomieszczeniach. To tutaj tworzą się nowe pomysły zawładnięcia kosmosem, zostania nowym prezydentem, kosmitą, czy panią bizneswomen. Do każdej z tej fantazji potrzebny jest odpowiedni klimat, który mogą zapewnić dziecięce lampy sufitowe, tworzone specjalnie dla najmłodszych, aby umilić im każdą minutę. Nawet tą w nocy, kiedy istnieje obawa przed potworami z pod łóżka, mogącymi zaatakować w każdej chwili z ostrymi pazurami i zębiskami. W takim wypadku idzie na ratunek lampa z funkcją regulacji natężenia światła.Niedoceniane przez wielu sufitowe lampy dziecięce nie dość, że sprawią dzieciom ulgę podczas szukania niebezpieczeństw w szafie czy za drzwiami to idealnie sprawdzą się jako wykończenie całego pokoju. Nadadzą charakter oraz nastrój jaki ma panować, zależnie od pory dnia i wieku dziecka.  Wybór odpowiedniej należy, oczywiście, przedyskutować z młodym człowiekiem , jeśli już mówi, bo sprzeciw jaki może później wywołać nie da nam spać po nocach gorzej niż nie jedno światło z lampy.

Post Author: admin

Dodaj komentarz