Cynk z ZM!

ZM Silesia to doświadczona firma, której początki działalności miały miejsce 170 lat temu. Obecnie przedsiębiorstwo może pochwali się uznaną pozycją na rynku oraz specjalistyczną wiedzą z zakresu obróbki cynku. Przez lata zakład produkcyjny ulegał wielu zmianom ale zawsze nadrzędną wartością była wysoka jakość dostarczanych produktów i tak pozostało do dnia dzisiejszego. Sukces można mierzyć na wiele sposobów ale najlepiej odzwierciedla go zadowolenie i uznanie w oczach klienta. Pod adresem http://silesiasa.pl znajduje się stronna internetowe przedsiębiorstwa, gdzie można dowiedzieć się więcej o historii oraz bieżącej działalności. 

Jakość potwierdzona certyfikatami.

W przemyśle przetwórstwa cynku tak jak w wielu różnych innych dziedzinach produkcyjnych wysoka jakość potwierdzana jest certyfikatami. Firma ZM Silesia posiada od 1998 roku certyfikat zapewnienia jakości PN-EN ISO 9001:2001. Dzięki niemu można mieć pewność współpracy z rzetelnym i sprawdzonym przedsiębiorstwem. 

Blacha cynkowo-tytanowa. 

Jest to jeden z produktów, który jest wytwarzany w trzech różnych opcjach. Blacha naturalna charakteryzuje się metaliczną, a także błyszcząca powierzchnią, która się stanie się jasnoszara na skutek oddziaływania czynników atmosferycznych. Patyna Grey jest jasnoszara od początku wytworzenia oraz matowa. Patyna carbon posiada odcień podobny do grafitowej czerni i nadaje się do zastosowania w budynkach z jasnymi fasadami. Dzięki takiemu połączeniu uzyskany kontrast będzie przyciągał wzrok oraz wyróżniał się w okolicy. Blacha cynkowo-tytana jest niezwykle trwałym materiałem oraz niewielka jest jej waga.

Ważną cechą jest również łatwość w utrzymaniu, blacha nie wymaga malowania i jest odporna na korodowanie. 

Systemy rynnowe. 

Wykonane zostały z naturalnej lub patynowanej blachy cynkowo-tytanowej dzięki czemu posiadają wszystkie pożądane właściwości i cechują się długą żywotnością. Wymiary rynien są bardzo zróżnicowane co umożliwia idealny dobór do powierzchni. Elementy rynnowe łączone są metodą tradycyjną za pomocą lutowania albo klejenia. Zastosowanie takich metod sprawia, że dodatkowe złączki lub uszczelnienia są zbędne. Prawidłowo zainstalowane systemy rynnowe gwarantują proste i trwałe  odnowienie. Dokładniejsze informację przedstawione zostały na stronie internetowej firmy ZM Silesia: http://silesiasa.pl. Można na niej zdobyć szczegółowe informację na temat oferty przedsiębiorstwa oraz poznać dokładniejsze dane na temat każdego z oferowanych produktów. Duże doświadczenie firmy jest gwarancją zadowolenia klienta. 

Post Author: admin