Sale konferencyjne w górach: czym się cechują?

Hotel BUKOVINA to coraz popularniejsze miejsce. Okazuje się, że z jego usług chętnie korzystają klienci biznesowi. Na przykład organizujący rozmaite konferencje w górach. Na co można tutaj liczyć? Oferta jest naprawdę wyjątkowo uniwersalna!

Na początek kilka podstawowych informacji na temat tego podmiotu. Okazuje się, że Hotel BUKOVINA działa w Bukowinie Tatrzańskiej. Przy ulicy Sportowej 22. Okolica jest nie tylko cicha i spokojna, ale także piękna. Niedaleko znajduje się Tatrzański Park Narodowy itd. Coraz częściej Hotel BUKOVINA jest wybieranym miejscem pod kątem organizowania rozmaitych wydarzeń. Są to na przykład kursy, szkolenia, czy konferencje w górach. Załóżmy, że interesuje Cię zorganizowanie bankietu na około 300 osób. W takiej sytuacji Hotel BUKOVINA świetnie się do tego nadaje. Dlaczego? Wszystko jest spowodowane tym, że największa sala konferencyjna ABC ma powierzchnię… 547 m². To naprawdę przestronne miejsce. Jeśli chodzi o układ bankietowy, to można śmiało pomieścić nawet 320 osób. Co jeszcze jest ważne? Dodatkowo można liczyć na bezpośrednie wyjście na taras i zielony skwer, a także na miejsce na ognisko. W efekcie jest szansa na fajną integrację na przykład na zakończenie szkolenia. Chcesz poznać więcej faktów na ten konkretny temat? W takim razie warto wejść na stronę internetową https://www.hotelbukovina.pl/konferencje-w-gorach i przeczytać znajdujący się tam artykuł.

Musisz w niedalekiej przyszłości zając się takimi wydarzeniami, jak konferencje w górach? Sporo osób w takiej właśnie sytuacji wybiera Hotel BUKOVINA. Należy dodać, że to miejsce zapewnia też scenę oraz parkiet. Do dyspozycji zainteresowanych klientów jest chociażby sala konferencyjna A mieszcząca do 210 osób lub największa sala konferencyjna ABC. Ta z kolei może pomieścić do 570 osób. Co istotne, Hotel BUKOVINA zapewnia sporo miejsca dla osób organizujących mniejsze, czy większe szkolenia. Śmiało możesz zatem zdecydować się na to rozwiązanie pod kątem małych, średnich i dużych konferencji.

W ofercie są nawet miejsca z pięknymi widokami. Dzięki temu łatwiej prowadzi się konferencje w górach i łatwiej przyswaja konkretną wiedzę. Na co jeszcze można liczyć? Na miejsca noclegowe.

Najprawdopodobniej organizowane przez Ciebie konferencje w górach będą trwały dwa, a może nawet więcej dni? W takim razie warto zaoferować gościom odpowiedniej jakości miejsca noclegowe. W tym przypadku nie ma z tym żadnego kłopotu. W końcu Hotel BUKOVINA oferuje swoje usługi. Do dyspozycji są łącznie 152 pokoje, czyli w sumie 437 miejsc noclegowych. Warto o tym wszystkim pamiętać. Na marginesie trzeba dodać, że te pokoje są czyste, wysprzątane i zawsze świetnie, bogato wyposażone. Nie brakuje zatem niczego, co przydaje się w trakcie takich wydarzeń biznesowych itp. Jeżeli organizujesz jeszcze większe przedsięwzięcie, to możesz zdecydować się na Hotel HARNAŚ – pod kątem noclegu. Zapewnia on świetnej jakości usługi. Z dodatkowych atrakcji można liczyć między innymi na widok na panoramę Tatr. Hotel HARNAŚ to w sumie 72 pokoje (łącznie aż 160 miejsc noclegowych).

Post Author: admin