Najtańsze magazyny kraków

Jesteśmy firmą, która oferuje powierzchnie magazynowe W ofercie posiadamy magazyny, które są przeznaczone do prac przemysłowych oraz produkcyjnych. Powierzchnie naszych magazynów zaczynają się od trzystu pięćdziesięciu metrów kwadratowych a kończą się na dwóch tysiącach metrów kwadratowych. Minimalny okres wynajmuj wynosi jeden dwadzieścia cztery miesiące. Oferujemy attakcyjne ceny.

Wszystkie nasze hale to najwyższej klasy magazyny Kraków i okolice to miejsce lokalizacji naszych hal oraz magazynów. Każdy z naszych magazynów cechuje się wysokim poziomem bezpieczeństwa, wysoką jakością wykonania oraz wysoce rozwiniętymi systemami zabezpieczeń. Każdy z naszych magazynów posiada system alarmowy najwyższej klasy. W magazynach zamontowane są okna oraz drzwi antywłamaniowe. Magazyny są otoczone wysokim betonowym kilkumetrowym płotem. Każdy z magazynów posiada monitoring oraz budkę z ochroną. Na teren magazynu można dostać się tylko poprzez szlaban, który obsługiwany jest przez ochronę.  Do każdego magazynu doprowadzone jest szambo. Podłączony jest również: internet, prąd, gaz, woda. W skład magazynów wchodzą również pomieszczenia socjalne oraz biurowe. Parking wyłożony jest kostką brukową.

W magazynach można znaleźć również specjalne rampy, które ułatwiają załadunek oraz rozładunek pojazdów. Każda z hal została zbudowana w oparciu o konstrukcję żelbetowo-stalową. Dach został wykonany z konstrukcji stalowej której głównym czynnikiem jest blacha trapezowa. Posadzka została wykonana z betonu odpornego na ścieranie, dodatkowo beton został wzmocniony poprzez dodanie włókien stalowych. W hal można także znaleźć ogrzewanie oraz klimatyzację. Współczynnik przenikalności ciepła ścian wynosi zero przecinek dwadzieścia dziewięć setnych. Hale zostały także wyposażone w agregat prądotwórczy, który zapewnia stałą pracę nawet w przypadku gdy zabraknie zasilnia elektrycznego z zewnątrz. Na terenie obiektów można także znaleźć zbiornik przeciwpożarowy, który podnosi standard bezpieczeństwa obiektu.

Magazyny to nowoczesna centra w których może odbywać się produkcja oraz działalność firmy na wysoką skalę. Wysoka jakość wykonania oraz dbałość o szczegóły pozwalają na prace w bezpiecznych oraz komfortowych warunkach.

Warto przeczytać także:

Magazyny w Warszawie- przyszłościowa inwestycja

Post Author: Pim

Dodaj komentarz