Kolagen naturalny Silver

Kolagen jest białkiem naturalnie występującym w organizmie człowieka i stanowi jeden z najważniejszych zasobów ludzkiej skóry. Jak poradzić sobie kiedy nam go brakuje?
Kolagen naturalny Silver to produkt do stosowania zewnętrznego o szeregu pozytywnych i różnorodnych właściwości. Może być używany jako środek do pielęgnacji ciała – po depilacji albo opalaniu, do masażu ciała. Poprawia wygląd skóry, zwiększa jej jędrność i elastyczność.

Jest także bardzo skuteczny w przypadku regenerowania naskórka. Świetnie nadaje się do zastosowania po oparzeniach i innych uszkodzeniach skóry, np. sińcach, odmrożeniach, skaleczeniach. Jest zatem niezastąpiony dla sportowców wyczynowych lub osób, które pracują fizycznie, ponieważ łagodzi ból stawów, zwiększa ich ruchomość oraz wzmacnia więzadła w stawach kolanowych. Oprócz sportowców i osób, które wykonują duży wysiłek fizyczny, kolagen Silver pomoże tym, którzy przechodzą proces rehabilitacji po złamaniach, skręceniach, zerwaniu ścięgien.
Kolagen Silver nadaje się też do zabiegów upiększających. Zwalcza rozszerzone naczynia krwionośne, rozstępy, zmarszczki. Polecany jest dla osób aktywnych fizycznie, uprawiających np. fitness. Jego duża zaletą jest możliwość stosowania w domu bez potrzeby korzystania z usług kosmetyczki, a regularnie używany przynosi bardzo dobre efekty. Z kolagenu Silver warto skorzystać także podczas masaży. Dzięki użyciu kolagenu masaż będzie przyjemniejszy i doda zdecydowanie więcej energii. Nie ma żadnych obaw co do stosowania kolagenu Silver – jest to produkt o naturalnym składzie. Nierzadko jest polecany i używany w salonach kosmetycznych i gabinetach odnowy biologicznej przez profesjonalistów.
Podczas używania produktu trzeba pamiętać, aby nałożyć go na umytą i osuszoną skórę. Nie należy uprzednio stosować żadnych specyfików o odczynie kwasowym, ponieważ kwas powoduje ścinanie białka.
Podsumowując warto wypróbować kolagen Silver ze względu na wiele możliwości jego zastosowania – od zabiegów kosmetycznych, przez regenerację skóry, na wspomaganiu procesu rehabilitacji kończąc.

Post Author: admin

Dodaj komentarz