Kolagen Graphite, stosuj by cieszyć się pięknym, młodym wyglądem. 

Z upływem czasu skóra wiotczeje, traci swój piękny, młody wygląd a każda z Pań szuka odpowiedniego sposobu aby zapobiec procesom starzenia. Także włosy i paznokcie tracą dobrą kondycje, wypadają lub stają się kruche i łamliwe. Oczywiście można stosować polecane przez koleżanki setki kosmetyków takich jak kremy, skoncentrowane serum odmładzające, suplementów diety w postaci tabletek, odżywek do paznokci w formie lakierów itd. Po co jednak wydawać pieniądze i zajmować niezliczone pokłady miejsca skoro na wyciągnięcie ręki możemy mieć jeden, uniwersalny i świetny preparat jakim jest Kolagen Graphite. Charakterystyczną cechą tego kolagenu jest szerokie spektrum zastosowania. Kosmetyk wykorzystuje się powszechnie zarówno w gabinetach odnowy biologicznej jak również salonach fryzjerskich i sanatoriach! W sanatoriach stosuje się go do kąpieli kolagenowych i zabiegów, które mają na celu regenerację stawów.

Co dają zabiegi z użyciem kolagenu serii Graphite?
Przede wszystkim poprawiają jędrność i elastyczność naskórka. Skóra staje się gładka i przyjemnie miękka w dotyku. Kolejnym pozytywnym aspektem takich zabiegów jest zahamowanie procesu wypadania włosów, a także siwienia. Można zauważyć że kondycja włosów znacznie się poprawi, będą mniej łamliwe. Jeśli skóra dłoni i paznokcie przysparzają problemów, tu także sprawdzi się opisywany kolagen. Ponad to skóra stanie się odporniejsza na niekorzystne czynniki, a gospodarka wodna organizmu znacznie się poprawi.

Jak stosować taki kosmetyk?
Jeżeli chcemy stosować kosmetyk na dłoniach należy postępować następująco: po umyciu rąk, na lekko wilgotny naskórek nanosimy niewielką ilość kosmetyku. Uwzględniamy w tej czynności także paznokcie. Ma to na celu działanie zmiękczające i odmładzające skórę dłoni. Kosmetyk można stosować także na skórę głowy i włosy. W tym przypadku niewielką ilość nanosimy na wilgotną skórę i nie spłukujemy. Po upływie kilku do kilkunastu minut suszymy letnim powietrzem. Kolagen Graphite nadaje się także do pielęgnacji stóp. Jeżeli chcemy go wykorzystać w ten sposób, dla lepszego efektu warto wcześniej zrobić peeling. Podobnie jak w wyżej opisywanych przypadkach nanosimy na wilgotną skórę.
Efekty możemy zauważyć przy regularnym stosowaniu kosmetyku.

Post Author: admin

Dodaj komentarz